Активістка Катерина Гандзюк, на яку 31 липня скоїли напад, облившив сірчаною кислотою, опублікувала відеозвернення до громадськості та української влади.

Читайте також: Мене хотіли вимкнути на кілька місяців, – Гандзюк про напад на неї

3-хвилинне відео 26 вересня оприлюднило "Громадське".

Гандзюк, у якої опіків зазнали 40% шкіри, зізналась, що лікарі не дозволяють їй багато говорити.

По-перше, хочу подякувати всім за те, що я жива. Хочу подякувати за ваші хороші слова – вони дуже мотивують. І хочу подякувати за погані слова — вони насправді мотивують ще більше — вийти з лікарні якомога швидше,
– сказала активістка.

Вона порівняла себе зі справедливістю і правосуддям в Україні, але зауважила, що її принаймні лікують.

"Так, я знаю, що виглядаю зараз погано. Але, принаймні, мене лікують. Мене лікують добре українські лікарі. І я точно я знаю, що я виглядаю зараз набагато краще, ніж виглядають в Україні справедливість і правосуддя. Тому що їх сьогодні не лікує ніхто", – наголосила херсонська активістка.

Читайте також: Нові подробиці у справі нападу на Гандзюк: що відомо про організатора та виконавців

Вона констатувала, що, як і слідство, досі не знає імені замовника на неї.

Гандзюк — це не просто моє прізвище. Це прізвище в ряду 40 інших прізвищ постраждалих від нападів, що сталися за останній рік, замовники жодного з яких не були названі. Найгірше — половину з цього списку я знаю особисто. І це найбільше мене жахає,
– підсумувала Катерина Гандзюк.

Дивіться відеозвернення Катерини Гандзюк:

31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала опіків 40% тіла, за майже 2 місяці їй провели понад 10 операцій і вона досі перебуває у реанімації.

Поліція розслідує напад на Гандзюк як замах на вбивство. 22 серпня голова відомства Сергій Князєв повідомив, що загалом
правоохоронці затримали шість осіб, підозрюваних у скоєнні злочину. Четверо із них уже зізнались у причетності до нападу.