Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Сергій Грабський. Раніше у виданні Financial Times зазначали, що битва за Бахмут наближається до переломного моменту. Росія кидає нові сили, щоб захопити місто та отримати першу значну перемогу з минулого літа.

До теми Росіяни не полишили спроб взяти Бахмут, наша артилерія працює по них з висоток, – полковник ЗСУ

Великого військового значення Бахмут не має

Як зазначив Грабський, Бахмут дійсно не має серйозного військового значення. Однак українські військові обороняють його, умовно, з двох причин.

Перша – військова доцільність. Саме тут вдається знищувати ворога у великих кількостях, що поступово "знекровлює" окупантів.

Друга причина дещо інша. Спілкувався з нашими хлопцями – вони говорили, що скільки можна відступати. Потрібно триматися та продовжуватися битися. Адже потім доведеться звільняти ці землі. Тому тримаються, скільки можуть. До того часу, поки буде будь-яка доцільність щодо продовження боротьби на цих позиціях,
– зауважив Грабський.

Грабський розповів, яка ситуація в Бахмуті: дивіться відео

Він припускає, що українські військові можуть відійти з Бахмута, якщо надійде відповідний наказ від командування. Або ж наступ окупантів припиниться, коли вони будуть серйозно знесилені. Утім, зараз поблизу Бахмута тривають активні бойові дії. Росіяни втрачають багато людей, але продовжують тиснути на українські позиції.

Що відбувається в Бахмуті: останні новини