Про це повідомляє The Telegraph.

Читайте також: Отруєння Скрипалів: підозрювані росіяни брали участь у захопленні держустанов України

Видання зазначає, що розслідування щодо причетності до отруєння колишнього співробітника ГРУ третього росіянина є "дуже конфіденційним". У Скотланд-Ярд, заявляють, що прокоментують інформацію згодом.

Раніше 24 канал писав, що Федотов перебував у Лондоні в той же час, що й "Боширов" і "Петров". До країни він прилетів іншим рейсом, а полетів разом з ними і у нього теж виявили закордонний паспорт так званої "64-ї серії".

Відтак, одне з джерел The Telegraph висловило припущення, що Федотов міг вирушити до Британії, щоб проконтролювати проведення операції.

Видання пише, що у день отруєння Росії Федотов поїхав до Солсбері, ймовірно, щоб переконатися, що Сергія Скрипаля та його дочки не буде вдома. Вже згодом інші підозрювані могли нанести на ручку дверей будинку отруту.

Справжність імені та прізвища підозрюваного росіянина поки не довели. Також невідомо, чи потрапив Федотов на камери спостереження у місті та чи зафіксували його камери спостереження при прибутті та відльоті в країну через аеропорт Хітроу. Також незрозуміло, чи ім'я та прізвище підозрюваного справжні.

5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані в отруєнні Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ РФ.

12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе "Русланом Бошировим" та "Олександром Петровим".

Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.

26 вересня журналісти оприлюднили резонансне розслідування, у якому йшлось, що справжнє ім'я "Руслана Боширова" – Анатолій Чепіга. Окрім звання полковника ГРУ, він також нагороджений орденом Героя Росії, ймовірно, за те, що у 2014-му допомагав Віктору Януковичу втікати з України.

Згодом журналісти-розслідувачі оприлюднили справжнє ім’я "Олександра Петрова" – його звати Олександр Мішкін. Як і "Руслан Боширов", справжнє ім’я якого Анатолій Чепіга, він має звання полковника ГРУ.