Раніше чеські ЗМІ повідомляли, що російські спецслужби стежили за Скрипалем щонайменше з 2014 року.

Читайте також: Мішкін-"Петров": як вдалось викрити другого підозрюваного в отруєнні Скрипаля

Саме до столиці Чехії за Скрипалем літали "Боширов" і "Петров", а згодом у Празі та Лондоні заявили про ще одного росіянина, про якого, ймовірно, найближчим часом повідомить Скотланд-Ярд, нагадує російське видання "Фонтанка".

Читайте також: Отруєння Скрипаля: з'явилось нове фото Чепіги – тепер з його водійського посвідчення

Як повідомляє Чеська громадська радіокомпанія, у жовтні 2014-го колишній російський розвідник Сергій Скрипаль планував приїхати в Прагу, щоб передати компрометуючу щодо Росії інформації.

Тоді ж до Чехії прибули вже відомі тепер "Петров" і "Боширов".

Схоже, що у росіян був загін, який спостерігав за Скрипалем задовго до замаху на вбивство,
– інформує Чеська радіокомпанія.

27 вересня 2018 року британське видання The Telegraph повідомило про те, що у справі Скрипаля є третій підозрюваний.

За даними видання, це 45-річний росіянин Сергій Федотов і він перебував у Лондоні в той же час, що й "Боширов" і "Петров". В країну він прилетів іншим рейсом, а полетів разом з ними і у нього теж виявили закордонний паспорт так званої "64-ї серії".

Видання "Фонтанка" пише, що у 2014-му Федотов також перебував у Празі, коли "Боширов" і "Петров" приїжджали туди стежити за Скрипалем.

Крім Праги, Києва, Мілана і Женеви Сергій Федотов щонайменше три рази відвідав Лондон. Останній раз він прибув до Великобританії 2 березня, як і "Петров" і "Боширов", але іншим рейсом, а полетів 4-го, в день замаху, разом з ними. Ця інформація була у Скотланд-Ярду з самого початку, але з якихось причин її було вирішено притримати,
– йдеться у матеріалі.

Напередодні журналісти-розслідувачі оприлюднили справжнє ім’я "Олександра Петрова" – його звати Олександр Мішкін. Як і "Руслан Боширов", справжнє ім’я якого Анатолій Чепіга, він має звання полковника ГРУ.

5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані в отруєнні Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ РФ.

12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе "Русланом Бошировим" та "Олександром Петровим".

Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб.

26 вересня журналісти оприлюднили резонансне розслідування, у якому йшлось, що справжнє ім'я "Руслана Боширова" – Анатолій Чепіга. Окрім звання полковника ГРУ, він також нагороджений орденом Героя Росії, ймовірно, за те, що у 2014-му допомагав Віктору Януковичу втікати з України.