Сценарій України – це звільнення територій та покарання країни-агресорки. Це 24 Каналу зауважив генерал армії, екскерівник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

Читайте також Прикордонники збили російський дрон, що летів на рятувальників: потужне відео

"Це покладе режим Путіна на лопатки"

Микола Маломуж зазначив, що у росіян величезні втрати на війні проти України. Зараз ворог хоче перемогти великою кількістю особового складу. Але насправді в окупаційній армії воює багато мобілізованих, які не мають відповідної підготовки.

Росіяни не можуть освоїти ні людський, ні економічно-технологічний потенціал. Зокрема, людський ресурс у державі-агресорці теж дуже обмежений. Путін сьогодні залучив усі ресурси, щоб досягнути перемог, створити умови для залякування населення України. Загарбники ще продовжуватимуть тероризувати Україну та намагатимуться просуватися на фронті.

Але наша перша позиція – це вистояти на полі бою, нищити ці резерви. Отримавши зброю, техніку, боєприпаси, відпрацювавши нову стратегію потужних контрударів, а тоді стратегію потужних стратегічних операцій, це покладе режим Путіна на лопатки. Тобто він буде ослаблений, а тоді розпочнуться внутрішні процеси в Росії,
– наголосив генерал армії.

Втрати ворога: останні новини

  • У Генштабі ЗСУ повідомили, що протягом минулої доби Росія втратила на фронті 1 150 солдатів. Загалом від початку повномасштабного вторгнення ворог втратив вбитими та пораненими 502 340 одиниць особового складу.
  • Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що російська армія втрачає на фронті в Україні 24 тисячі своїх солдатів кожного місяця. Він мав на увазі втрати вбитими і пораненими.
  • У 2024 році росіяни знову скасовують проведення "танкового біатлону", який мав відбутися в межах "Міжнародних армійських ігор". "Офіційний сайт танкового біатлону" повідомляє, що у період з 12 по 26 серпня 2024 року у межах "Міжнародних армійських ігор" можливе "скасування і перенесення танкового біатлону". Зрозуміло, що на це вплинули колосальні втрати ворога на фронті, адже окупанти втрачають не лише особовий склад, а й техніку.