Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. У відомстві розповіли, в яких населених пунктах Пенсійний фонд відновив роботу.

До теми Пенсія для українців зросла: для кого та на скільки

Де саме відновлять роботу сервісні центри Пенсійного фонду

У міністерстві кажуть, що на пенсійні виплати на Харківщині держава виділила 3,7 мільярда гривень. Для звільнених територій Херсонщини спрямували 1,02 мільярда гривень.

За словами представників міністерства, у 7 населених пунктах Харківщини сервісні центри вже відновили свою роботу. Мовиться про Балаклію, Чкаловське, Ізюм, Барвінкове, Шевченкове, Великий Бурлук та Вовчанськ.

Скоро запрацює також сервісний центр у Дергачі. У жовтні планують відновити роботу ще у 18 населених пунктах Ізюмського та Чугуївського районів.

Яка ситуація з сервісними центрами Пенсійного фонду на Херсонщині

На Херсонщині незабаром також відновлять роботу сервісні центри у Високопіллі та Нововоронцовці. Проте спершу потрібно, щоб відремонтували пошкоджені обстрілами приміщення центру, а піротехніки ДСНС обстежили територію на наявність вибухових предметів.

За жовтень Укрпошта планує відновити доставку пенсій ще у 45 населених пунктів Бериславського району. Зауважимо, що для виплат пенсій за вересень у Донецькій, Запорізькій, Луганській, Харківській та Херсонській областях загалом витратили 13,3 млрд грн.

Читайте також Що буде, якщо довго не знімати пенсію з карти: пояснення Мінсоцполітики

Як можна зняти пенсію з рахунку на окупованій території

Пенсіонери можуть зняти виплати навіть, якщо вони перебувають в тимчасово окупованому населеному пункті. У Міністерстві соціальної політики України розповіли, що вони не припиняли виплат для жителів окупованих територій.

Як зняти пенсійні кошти зі свого рахунку:

  • Зняти готівку на касі супермаркету, аптеки чи АЗС. Цю опцію дозволяють мережі "АТБ", "Varus", "Фора", "Сім23", "Сільпо", "Аврора", АЗК "ОККО", "WOG" та інші.
  • Також можна скористатися сервісами АТ "Укрпошта". Листоноша принесе вам переказ за вказаною адресою.
  • Зняти необхідні кошти через POS-термінали у відділеннях АТ "Укрпошти". Важливо зазначити, що за одну операцію можна отримати від 50 до 15 000 гривень.

Зауважте – ЗСУ потужно звільнили українські території: дивіться відео