Про це заявив Президент України Петро Порошенко на щорічній зустрічі з очільниками дипломатичних представництв іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні, повідомляє його прес-служба.

Читайте також: Зупинятися лише на Україні Кремль не планує: яку загрозу для світу становить Москва

"Розуміючи, що українська армія протягом останніх років якісно зміцнилася, і усвідомлюючи, що будь-яка подальша спроба військового вторгнення закінчиться для окупантів плачевно, в Кремлі основну ставку сьогодні роблять на підрив України зсередини", – зауважив він.

За його словами, 2019 рік з цієї точки зору буде визначальним, оскільки у Кремлі до цього готувалися ретельно та довго.

Не є секретом, що планують у Москві. Керівництво Росії цього особливо й не приховує – провести на президентських і парламентських виборах в Україні підконтрольну собі владу в цьому році. Мета цього є цілком зрозумілою – зупинити демократичний розвиток України, її рух у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції, повернути її у так звану "російську сферу впливу". І це не просто наші прогнози. Операція з впливу на українські вибори Росією вже ведеться повним ходом,
– наголосив Порошенко.

Також український президент запевнив, що докладе всіх зусиль, щоб мінімізувати російський вплив на вибори та створити всі умови для проведення в Україні вільних і чесних виборів, відповідно до найвищих міжнародних стандартів.

Нагадаємо, раніше заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука наголошував, що Росія може використати шанс нестабільної ситуації в Україні під час виборів, аби відновити загострення конфлікту на Донбасі.