Таку думку 24 Каналу висловив політтехнолог Михайло Шейтельман, зауваживши, що всі російські діячі, які зробили "щось не те" помирали за загадкових обставин. Така доля, ймовірно, чекає й на Путіна.

Дивіться також "Далі нічого хорошого": наскільки реальна громадянська війна в Росії

Як може померти Путін

За словами Шейтельмана, бронежилет, який почав одягати Путін, може врятувати його у випадку, якщо стрілянину з автомата почне охорона. Він не помре на привселюдній страті, кінець російського диктатора може бути інакшим. В Росії з'являться змовники і Путін може просто зникнути. Потім його можуть знайти на дні річки Москва або ж десь замурованим.

Людина помирає за загадкових обставин, будучи, наприклад, заарештованим і т.д.,
– зауважив політтехнолог.

Також він нагадав про смерть інших політичних діячів Росії. Голову Верховної Ради СРСР Михайла Горбачова намагались "прибрати", а першого мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака вбив Путін, він згорів у бані.

Нікого з них привселюдно не вбивали. Вони всі вирішували, наприклад, повіситись. Я думаю, щось таке чекає на Путіна,
– зазначив Шейтельман.

Останні новини Росії

  • У Владіміра Путіна, ймовірно, згоріла одна із дач. Будівля, яка, ймовірно, є резиденцією очільника Росії розташована в Онгудайському районі Республіки Алтай, горіла.
  • Російська влада мала намір представити зрадника Віктора Медвечука, як "главу уряду" України замість "нелегітимного режиму Зеленського". Заради цього Кремль навіть створив мережу в країнах ЄС, яку назвали "Голос Європи".
  • Очільник кремля заявив, що країни-члени НАТО в Європі "грають з вогнем", коли припускають ймовірність України завдавати ударів по території Росії. За його словами, це затягне Захід у глобальну війну.