Звернення Колеснікової записали на випадок її арешту. Його оприлюднив штаб білоруського опозиціонера Віктора Бабарика, повідомляє 24 канал.

Дізнайтеся більше Біографія Марії Колесникової: що відомо про білоруську опозиціонерку

Якщо ви дивитеся це відео – мене заарештували,
– каже на початку звернення Колесникова.

У відео вона також пообіцяла, що опозиція буде тиснути на чинну владу всіма законними способами та доб'ється повалення режиму диктатора Олександра Лукашенка. Крім того, жінка запевнила, що протести приведуть до перемоги білоруського народу.

Колеснікова заявила, що штаб не відмовляється від ідеї референдуму про повернення Конституції Білорусі 1994 року. За її словами, для цього зареєструють ініціативну групу і створять власну партію.

Звернення Колесникової: дивіться відео

Ситуація у Білорусі Масові протести в Білорусі: останні новини та що відомо – фото, відео

Що відомо про арешт Колесникової

  • З перших днів вона була активною учасницею білоруських протестів. Згодом увійшла до новоствореної Координаційної ради. Метою органу було забезпечити мирну передачу влади від Лукашенка та його соратників до головної опозиціонерки Світлани Тихановської.
  • 8 вересня Колесникова та її соратники Антон Родненко та Іван Кравцов загадково зникли. Згодом стало відомо, що Родненкова та Кравцова силоміць депортували в Україну. Колесикову намагалися теж вивезти до сусідньої держави, однак опозиціонерка порвала свій паспорт.
  • Колесникову спершу утримували у Мозирському прикордонному загоні, а згодом перевели у СІЗО.
  • Наразі Колесникова перебуває у слідчому ізоляторі Жодіно.