Відставка Бориса Джонсона – яскравого, харизматичного, політика і великого друга України – не змінить вектор Великої Британії з підтримки нашої свободи.

Читайте Серпень буде гарячим: російські ЗМІ вибухнули планами Кремля щодо України

Що робитиме новий прем'єр

Навпаки. Не виключено, що новий прем'єр захоче, як часто буває, перевершити попередника і допомагатиме Україні ще активніше.

У Торі свої рахунки з Джонсоном, але не забуваємо, що британські консерватори – одні з найбільш послідовних опонентів московії. Британці чудово знають рецепт протидії московитам, і неодноразово успішно його застосовували – тільки воєнна перемога приводить до тями цих мікроорганізмів.

Актуально Відставка Джонсона: що зміниться для України

Посада для Джонсона в Україні

У стрічці багато закликів запропонувати Джонсону посаду прем'єра в Україні. Це красиво, але в нинішній конфігурації влади нереально. Разом з тим, було б великою помилкою не запропонувати Борису якоїсь менш впливової на грошові потоки, але значущої й почесної посади в Україні.

Джонсон активно підтримував Україну / Фото Getty Images

Він любить бути в центрі уваги, а ми, на жаль, ще якийсь час перебуватимемо в топах світових новин. Тож робота в Україні – стратегія і для нас, і для Бориса Джонсона.

Залученість такої масштабної постаті, як експрем'єр Великої Британії, в нашу боротьбу була б набагато кращим позитивним сигналом інвесторам, ніж тисяча найкращих графіків і діаграм, як у нас все буде чудово, коли нам дадуть 200 мільярдів баксів.

І насамкінець – дякую тобі, друже Борисе, за все! За твоє левове серце, за пристрасть, за нестримну жагу бути собою! За те, що в тяжкі для своєї особистої кар'єри часи ти концентрувався не на збереженні себе у владі, а на тому, що стратегічно важливо для наших народів – зупинці великого зла.

Також за темою – Джонсон звернувся до українців під час заяви про відставку: дивіться відео