Про це в коментарі 24 Каналу заявив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко. Він зауважив, що російські танки, фактично, не мають ефективного захисту від цієї потужної зброї.

Дивіться також Волають, що ми ледь не ядерну зброю отримуємо: в Росії відреагували на нову допомогу Україні

"Нині "підгорає" у росіян, у пропагандистів, а завтра – буде "підгорати" у російських танків", – заявив він.

Коваленко розказав, що в росіян завжди танкова броня була слабка ще з радянських часів.

"Загальна концепція радянського танку – ставка здебільшого не на бронювання самої башти, корпусу, а на доповнене бронювання у вигляді динамічного захисту", – заявив військово-політичний оглядач.

Чи витримає російська техніка удар снарядів зі збідненого урану: дивіться відео

Російські танки не здатні повноцінно тримати удар

Він переконаний, що це пов’язано із загальною архітектурою, адже там легші танки та менш потужні двигуни у порівнянні із західними. Тож, фактично, ці танки не здатні повноцінно тримати такий удар.

Олександр Коваленко розказав, що боєприпаси зі збідненим ураном можуть легко знищувати російський танк Т-90М "Прорив", який нібито вважають найбільш броньованим російським танком. Хоча насправді – це не так, вважає він.

Т-90 – це, до речі, глибока модернізація Т-72. Ця модернізація росіянами збільшила кількість "слабких" зон. Тобто, замість того, щоби його зробити більш броньованим, його зробили менш броньованим,
– наголосив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив".

Він додав, що окрім цих танків, у росіян з’являються й танки Т-62 1975 року, які вже не виробляються.

Що відомо про снаряди зі збідненим ураном