Таку думку 24 каналу висловив політолог Олександр Леонов.

Читайте також: З шоу-бізнесу в політику: які зірки ідуть в Раду нового скликання і хто уже мав мандат

Політолог нагадує: на минулих виборах Верховної Ради був запит на комбатів. Втім, лише одиниці з них стали дійсно парламентарями. Зокрема, Андрій Тетерук, який готував законопроекти, виступав з трибуни. Але багато комбатів часто пропускали засідання. Схожа ситуація може бути і з представниками шоубізнесу.

Питання, чи забажають депутати-зірки скрупульозно працювати в комітетах, із законами. Деякі з них не планують припиняти сценічну діяльність. Якщо вони пропускатимуть засідання через свої концерти, не вдасться подолати кнопкодавство. Людей без досвіду попри їхнє бажання бути чесним легко обвести навколо пальця,
– переконаний Олександр Леонов.

Коли відбудуться вибори до Ради?21 травня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про припинення повноважень Верховної Ради. Позачергові парламентські вибори відбудуться в Україні 21 липня 2019 року.

Депутати-зірки, на його думку, або матимуть у кишені мандат, але майже не відвідуватимуть засідання парламенту. Або ж буде епатаж, свого роду КВК на трибуні. Форма переможе зміст. Тим парламентарям, які налаштовані на серйозну роботу, буде важко конкурувати зі своїми доповідями із яскравими, але беззмістовними перфоменсами депутатів-зірок.

Хто із представників шоубізнесу балотується до Верховної Ради? Від партії Голос крім її лідера – співака Святослава Вакарчука, балотується шоумен Сергій Притула. Від луги Народу – режисер Лео Герус і телеведучий та пародист Олександр Скічко. Також актори Студії Квартал-95 – Юрій Корявченков і креативний продюсер Сергій Сивохо. Від партії Сила і честь – подружжя Білоножки. Вже не вперше балотуються народний артист України Богдан Бенюк (ВО "Свобода") та Оксана Білозір (БПП "Солідарність"). Співак та ректор КНУКіМ Михайло Поплавський.

Читайте також: Сивохо, Тищенко, Скічко: хто йде на вибори від "Слуги народу" в регіонах

парламенстькі вибори 2019