Відео зі засідання Уманської міськради, на якому всі депутати, окрім Яценка, стоячи вшановують гімн України, опублікував у мережі активіст Сергій Стерненко.

Читайте також Скандальний народний депутат Яценко увійшов до фракції "Батьківщина"

Під час виконання гімну нардеп Яценко не піднявся з крісла

На короткому ролику чутно, як у залі лунає гімн, а всі депутати піднялися зі своїх місць. Однак є виняток – народний депутат Антон Яценко. Він від крісла не відірвався, зневаживши у такий спосіб один із державних символів України.

Парламентареві зробили зауваження, закликавши встати, однак він його проігнорував. Періодично Яценко зазирав у свій телефон.

Крім того, усі люди на відео одягнули маски. Яценко виділився і тут, проігнорувавши ще й карантинні обмеження.

Нардеп Яценко не встав з крісла під час виконання гімну: дивіться відео

Яценко та скандали: що відомо

  • Народний депутат Антон Яценко 18 травня увійшов до складу парламентської фракції "Батьківщина".
  • Політик відомий завдяки низці скандалів, зокрема через корупційну схему у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості, яка отримала в народі назву "майданчики Яценка". За приблизними оцінками, пов'язані із Яценком фірми заробили на цій схемі щонайменше 23 мільйони гривень. У грудні 2019 року Рада ліквідувала "майданчики Яценка".
  • Також нардеп пропонував у Верховній Раді законопроєкт про обов'язкову реєстрацію домашніх тварин.
  • У лютому 2018 року Яценко заявив комунікаторці громадського руху "Чесно", що вона отримала роботу через ліжко.
  • У січні 2020 року працівниці виконавчого комітету Уманської міськради представили особисте спілкування з нардепом, в якому є свідчення образ та залякувань зі сторони Яценка.