Про це міністр закордонних справ повідомив під час брифінгу в понеділок, 29 листопада. Він зазначив, що між Володимиром Зеленським і турецьким президентом високий рівень довіри.

Читайте також Ефективний арбітр, – ОП про Ердогана як посередника між Україною та Росією

Україна продовжує рухатися у нормандському форматі для відновлення миру на Донбасі, проте із задоволенням відгукуємося на пропозиції партнерів "з боку" сприяти розв'язанню цієї проблеми,
– сказав Дмитро Кулеба.

При цьому вказав, що координувати зусилля для досягнення головної мети Україна готова з представниками будь-яких держав, якщо союзники не порушуватимуть єдиної вимоги.

Є "червоні лінії", – Кулеба

З його слів, у такому випадку вона стосується дотримання політичної коректності, неприпустимості обговорювати перспективи України без присутності делегованих осіб від нашої країни.

Це така собі "червона лінія", яку не можна перетинати. А все інше ми вітаємо і з радістю відгукуємося на подібні пропозиції. Потрібно обговорювати будь-які можливості, які допоможуть досягти завершення цього конфлікту,
– додав глава МЗС.

Ердоган запропонував посередництво

  • Реджеп Ердоган у понеділок, 29 листопада, заявив, що Туреччина готова стати посередником між Україною та Росією. За його словами, країна зацікавлена, щоб у регіоні панував мир.
  • Турецький президент також поінформував, що неодноразово обговорював це питання з Путіним.