Про це він сказав на пресконференції у Румунії, яку транслювала пресслужба альянсу, передає 24 канал.

Важливо Вторгнення Росії в Україну може статися будь-коли, навіть під час Олімпіади, ​​– Блінкен

За словами Столтенберга, саме агресивні дії Росії дають підстави говорити про нову війну в Європі.

Є реальний ризик нового військового конфлікту в Європі, тому що нарощування російських сил продовжується,
– сказав він.

Він підкреслив, що наразі кількість російських військових продовжує зростати. Водночас Столтенберг визнав: повної впевненості в неминучості такого військового конфлікту немає.

Зауважимо, що напередодні генсек НАТО повідомив про розгляд альянсом можливості розміщення бойових груп на Чорному морі в Румунії.

"Ми вже посилили нашу присутність, але розглядаємо можливість подальшого посилення, включаючи розміщення бойових груп у Румунії, але не лише, а також в інших країнах регіону Чорного моря", – сказав він.

Столтенберг також заявив, що рішення щодо посилення альянсу на східному напрямку на довгостроковій основі очікується навесні 2022 року.

Російська агресія проти України: головне

  • Розвідка регулярно повідомляє про те, що держава-окупантка продовжує стягувати своє озброєння до нашої території. Лише нещодавно Генштаб Збройних сил показав танки та самохідні гаубиці, які розташовані близько до лінії розмежування.
  • У Великій Британії не бачать, що російська загроза щодо України знижується. Однак прем'єр-міністр Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін не ухвалив остаточного рішення.
  • Однак світ продовжує підтримувати нашу державу. Міжнародні партнери допомагають Україні фінансами та зброєю.

Як Росія та Білорусь проводять спільні навчання: дивіться відео