Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на заяву Європейської служби зовнішньої діяльності.

Зазначимо, що вибори президента пройшли в Росії 18 березня і за результатами підрахунку 99,81% голосів перемогу здобув чинний очільник РФ Володимир Путін.

"Євросоюз не визнає нелегальну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією, і тому не визнає проведення виборів на Кримському півострові", – наголосили в ЄС.

Читайте також: Результат незаконних виборів в Криму – це є "фількіна грамота", – заява Порошенка

У заяві також зазначається, що спостерігачі від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, включно з представниками від країн-членів ЄС, не здійснювали жодного моніторингу на окупованих територіях України.

"ЄС залишається непорушним у підтримці територіальної цілісності та суверенітету України", – запевнили у Європейській службі зовнішньої діяльності.

При цьому, беручи до уваги попередні оцінки міжнародно визнаної спостережної місії ОБСЄ, Євросоюз наголосив на тому, що президентські вибори в Росії пройшли під повним правовим і політичним контролем та тиском на опонентів.

До слова, вибори президента Росії в Криму визнали незаконними США, Канада, Австрія, Велика Британія, Польща, Німеччина, Франція, Норвегія, Італія, Естонія, Японія і керівні структури Європейського союзу.