Саме у Новофедорівці розташований військовий аеродром "Саки". До речі, внаслідок атаки по аеропорту в січні 2024 року загинув заступник командира 43 окремого морського штурмового авіаційного полку підполковник Алєксандр Чорнобривий.

Дивіться також Це початок удушення росіян в Криму: Черник припустив, як можуть знищити Кримський міст

Що відомо про вибухи в Криму

У російському телеграм-каналі написали, що звуки в Євпаторії нібито "з'ясовують". Водночас небо чисте.

"Сакський район, уважніше там, де звуки. Є проблема, не пов'язана із прильотом", – вирішили в телеграм-каналі.

У моніторинговій групі "Кримський вітер" вже опублікували фото диму над Новофедорівкою та відзначили, що підписник повідомив їм, що:

  • над Новофедорівкою підіймається дим;
  • у Євпаторії пролунали вибухи.

Згодом "Кримський вітер" уточнив, що інформація щодо Новофедорівки може бути помилковою. Адже їм повідомили, що там горять приватні котеджні споруди під Євпаторією.

"А вибухи, які було чути, – від газових балонів", – уточнили в моніторинговій групі.

У ворожих телеграм-каналах написали, що:

  • станом на 9:46 тимчасово перекрили дорогу Саки – Євпаторія через пожежу в районі Прибережного. Місцевих закликали їхати об'їзними дорогами;
  • орієнтовно після 10:00 на під'їзді до Євпаторії щось горить. Тому дорогу перекрили з Прибережного в обидва боки. Машини у бік Євпаторії розвертають.

Затори на дорозі в Євпаторії через пожежу: дивіться відео

Окупаційна "влада" розповіла, що відбувається

Так званий "очільник" підконтрольного Росії мінтрансу Криму Ніколай Лукашенко розповів, що дорогу перекрили тому, що загорівся котедж у селі Прибережне Євпаторійського району.

Через сильний вітер виникло задимлення ділянок автомобільної дороги. Нібито заради безпеки дорожнього руху окупанти тимчасово обмежили рух машин дорогою Сімферополь – Євпаторія у межах села Прибережного.

Людям розповіли, що об'їхати нібито можна через село Вересаєве. Цією дорогою також курсуватимуть автобуси, залізниця працює без змін.

Пожежа в Криму
У мережі публікують фото чорного диму нібито після загоряння котеджу

Пожежа в Криму
Пожежа в районі Євпаторії ускладнила рух машин

Вибухи в Криму: останні новини

  • В тимчасово окупованому Криму вибухи пролунали ввечері 23 травня 2024 року. Їх чули серед іншого – в Алушті.
  • Партизани "Атеш" повідомили, що там вдалось вразити вузол зв'язку російських окупантів у військовій частині 28735. Вона є важливим пунктом зв'язку та управління окупантів у Криму. Агенти розповіли, що в росіян пошкоджене устаткування та багато ліквідованих окупантів.
  • Вже 24 травня росіяни почали евакуйовувати своїх військовослужбовців з Джанкойського аеродрому на інші, які розташовані в глибині Криму. Паралельно росіяни почали відновлювати та, ймовірно, модернізувати аеродроми у глибині півострова. Зокрема, Кіровське (в районі Феодосії) та Багерове (в районі Керчі).