Нова Європа

Радимо Зброя перемоги: якими саме західними гарматами ЗСУ нищять росіян

І це підтверджують його публічні висловлювання та робочі візити у країни Європи. На словах і на ділі Дуда позиціонує себе як лідер.

"Соромно слухати, що не можна принижувати Росію, треба дозволити їй зберегти обличчя", – заявив польський президент. Смілива заява, адресована іншим лідерам, які не визначились чи досі думають, що в умовах війни можна залишатись "нейтральними".

Окрім того, ставку на Дуду роблять і США. Ще один стратегічний партнер Америки — прем'єр міністр Британії Борис Джонсон. Нещодавно він отримав вотум довіри і таким чином закріпив свої позиції. І саме з ними, Дудою та Джонсоном, Джо Байден буде вести подальший діалог та вирішувати енергетичні питання.

Цікаво Чим війна в Україні увійде в історію планети

Світ чекає "зміна полюсів"

Натомість безхребетність французького та німецького лідерів, які заграють з Росією, може обернутись проти них хвилею непорозуміння та протестів всередині їхніх країн. І вже навесні у цих регіонах може прокотитись серія мітингів та навіть висловлення недовіри.

А ми зможемо спостерігати по закінченню війни у нашій країні створення нового сильного союзу, ключову роль у якому зіграє Америка, а до неї приєднаються Україна, Польща, Британія.

Також це об'єднання можуть поповнити країни Балтії, згуртувавшись у так звану нову Європу, яка буде мати чіткі цілі та конкретного ворога в обличчі Росії. Такий союз дасть прорив в економіці. Його дії будуть швидкими, ефективними та рішучими.

Варте уваги – Джонсон та Зеленський знову прогулялися вулицями Києва: дивіться відео