Про це 24 Каналу розповів російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко. Утім, в Росії немає того, хто б очолив цю саму внутрішню армію та скинув Путіна.

До теми Нами рухає не політика чи емоції, а докази, – прокурор МКС про ордер на арешт Путіна

Боятися Путіну чи ні

Росгвардію очолює Віктор Золотов. За словами Ігоря Яковенка, це малосуб'єктна фігура. Свого часу він був банальною "шісткою", охоронцем злочинців, а потім якось "прибився" до Путіна. Тому наразі уявити, що він може використати такий потужний ресурс, яким керує, складно.

Я думаю, політична суб'єктність Золотова на сьогодні дорівнює нулю. Важко уявити, що він набуде якоїсь самостійності. Такі випадки були. Але були натяки, що ця людина має можливість самостійно думати. За Золотовим цього помічено не було,
– іронічно відзначив опозиційний журналіст.

Ігор Яковенко про загрози для Путіна: дивитись відео

Путін вгадав у Золотові абсолютно безпечного для себе персонажа. Таким, як колись для нього був Медведєв, який певний час обіймав президентську посаду і не створив за цей час своєї команди.

"Це приклад повної політичної імпотентності. Він міг звільнити Путіна ніхто б і не пікнув. Але цього не зробив", – провів таку паралель Яковенко.

Тож, російський диктатор заздалегідь збирав біля себе слабких і навмисно давав їм потужні ресурси для керування.

Політика Путіна: останні новини

  • Путін може втратити контроль над Північним Кавказом. Це пов'язано з хворобою і навіть чутками про смерть так званого "глави" Чечні Рамзана Кадирова.
  • Деякі експерти припускають, що до історії з Кадировим може бути причетна ФСБ, яка таким чином ліквідовує зайвих гравців. І це може бути один зі сценаріїв після Путіна, з яким ніхто не хоче опинитися у Гаазі.
  • У Сочі 20 вересня спалахнула масштабна пожежа. Відомо про атаку безпілотника. Він впав неподалік резеденції Путіна.