Є людина, яка мріє бачити Саакашвілі у могилі, – Кікабідзе

Грузинський актор вже зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Він сказав політику, що Саакашвілі слід перевести у лікарню. Після того Кікабідзе виступив в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера".

До теми Усе дуже депресивно, – Ясько нарешті впустили до Саакашвілі у в'язницю

Це в голові не вкладається – 41 день голодував. Я бачив голодуючих, яких на ношах виносили на 7-ий день. Я кажу (Зеленському – 24 канал) – заберіть його. Він громадянин України, а не наш,
– сказав актор.

Він додав: "Коли заберете, то вже самі вирішуєте – лишати його тут, чи ні. Не про це мова. Мовиться про те, що там його можуть "прибрати". Є людина, яка мріє бачити його у труні". Найбільшим ворогом колишнього президента Грузії Кікабізе вважає експрем'єра Бідзіну Іванішвілі.

Кікабідзе прилетів до Києва з катетером у горлі

Зауважимо, грузинський актор перебуває на постійному діалізі. За словами журналістки Олесі Бацман, до Києва він прилетів з катетером у горлі. Все для того, щоб зустрітися з Зеленським. Він пояснив свою поїздку словами: "Друзі не тоді, коли добре, а тоді – коли зле".

Головне про ув'язнення Саакашвілі

  • 1 жовтня колишній президент Грузії таємно повернувся на батьківщину. Його одразу затримали через відкриті кримінальні справи. Сам Саакашвілі називає всі провадження "політичними".
  • У знак протесту політик почав голодування. Через це його стан здоров'я поступово погіршився.
  • 8 листопада ув'язненого терміново госпіталізували у лікарню Глданської в'язниці. За словами уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, це супроводжувалося побиттям.
  • 11 листопада Саакашвілі заявив, що готовий припинити голодування, якщо його переведуть у клініку з нормальними умовами. Однак цього досі не сталося