Бойовики влучили протитанковою керованою ракетою у вантажівку, якою кермував захисник.

Важливо Окупанти вбили на Донбасі українського воїна з Кіровоградщини: назвали ім'я героя

Братику, твоя військова родина обіцяє – виродки обов'язково поплатяться за твоє життя своїми! Спочивай з миром!
– наголосили у батальйоні.

Текст публікації батальйону:

Сьогодні ворожа нечисть забрала життя нашого побратима, влучивши протитанковою керованою ракетою у вантажівку, якою він кермував. Загинув матрос Артур ГОЛУБ з Житомирщини, йому було лише 27 років. Братику, твоя військова родина обіцяє - виродки обов'язково поплатяться за твоє життя своїми! Спочивай з миром!

Загиблий Артур Голуб / Фото 503 окремого батальйону морської піхоти:

Що відомо про загострення на Донбасі

  • Останнім часом російські найманці на Донбасі стали особливо активними. За добу 11 вересня вони 14 разів порушили режим тиші. Загинули 2 українських героїв, ще 9 воїнів зазнали поранень, 1 український захисник отримав бойове травмування.
  • Назвали ім'я загиблого героя. Поблизу села Причепилівка на Луганщині вбили сержанта з Кіровоградщини Олексій Куленко. У героя залишилися 3 дітей.
  • 8 – 9 вересня окупанти масово гатили в сторону українських позицій. Постраждали 9 українських захисників, 6 з них отримали акубаротравми.
  • Бойовики також стріляють у бік мирних жителів. Наприклад, 9 вересня під обстріл потрапила і залізнична станція на Донеччині. Крім того, 11 вересня вони обстріляли село Новогнатівка з артилерії. Бойовики пошкодили цивільну інфраструктуру.