Депутат від "Голосу" Ярослав Юрчишин у програмі "Між іншим" заявив, що не бачить перспектив для "Голосу" при його чинному керівництві. За словами нардепа, наразі домінує бажання виходити з політсили.

Читайте також Рудик і Железняк витискають людей, – Устінова про вихід Притули з "Голосу"

Що може врятувати ситуацію

Як розповів Юрчишин, зупинити процес виходу інших депутатів з "Голосу" може лише нормальна дискусія в межах партії. Втім, за його словами, як пів року тому керівництво не було готове допускати до неї осіб з альтернативною позицією, так і зараз цього не відбувається.

На мою думку, це не останній вихід, але говорити від своїх колег я поки що не готовий,
– наголосив депутат.

Як розповів Юрчишин, якщо не провести з'їзд партії та відкриту дискусію, то вихід депутатів з "Голосу" буде цілком логічним.

До теми Бачу величезну кількість проблем, – на думку Притули, партія "Голос" зараз йде в нікуди

Нардеп також підсумував, що прикро, коли партія "розкидається" найрейтинговішою людиною, яка має достатній рівень довіри, аби вивести політсилу на новий рівень.

Програма "Між іншим" на 24 каналі: дивіться відео

Що цьому передувало

  • Сергій Притула 7 червня заявив, що виходить з партії "Голос". Він наголосив, що не йде з політики, а з політсили, яка "віддалилась від початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення".
  • У політсилі одразу оприлюднили заяву, в якій наголосили, що не здивовані рішенням волонтера. Вихід з партії пояснили особистими амбіціями Притули, які нібито взяли гору над спільною ціллю.
  • Голова партії "Голос" Кіра Рудик зазначила, що наразі у політсилі чекають на письмову заяву Притули.