Обурення юриста було настільки сильним, що він навіть обізвав журналістів-розслідувачів "журна*люхами", повідомила авторка програми "Схеми" Наталія Седлецька.

Читайте також: За 2 роки Зеленський 13 разів літав до міст, де живе Коломойський: результати розслідування

Журналістка зауважила, що циркулюють чутки, що для Богдана готують місце голови Адміністрації президента. А співрозмовники видання "Українська правда" називають юриста дуже впливовою фігурою у штабі Зеленського.

Седлецька нагадала, що журналісти з’ясували, що з 2014 року Богдана тричі фіксували в аеропорту Внуково (Москва). Перед ефіром журналісти запитали в юриста – коли саме він літав та що там робив? Але Богдан заперечив, що після анексії був у Росії. Ці слова Седлецька назвала неправдою, адже щонайменше одна дата журналістам відома – це 15 травня 2014 року.

Зрозумівши, що він щось приховує – ми вирішили опублікувати цю інформацію. Передавши йому, що ми готові отримати більш розширений коментар, якщо він таки захоче надати всі дати та причини своїх візитів в РФ,
– написала авторка програми "Схеми".

Натомість Богдан опублікував допис, в якому назвав журналістів "Радіо Свобода" "журна*люхами". Зараз у пості юриста немає цієї фрази, проте в історії змін збереглося старе повідомлення. У ньому Богдан стверджує, що "багато часу провів на фронті, в тому числі в найгарячіших гарячих точках".

Читайте також: Коломойський підтвердив, що його адвокат – це юрист Зеленського

Внесений у чорний лист у Росії. В Росію і Білорусь не можу заїхати навіть, якби хотів. Вся ця інформація у мене на сторінці в ФБ, але кого це цікавить, коли треба відпрацьовувати... Тільки слово боти треба поміняти на журна*люхи,
– написав юрист.

Богдан вважає, що, розповідаючи про його зв'язки з Росією, журналісти нібито свідомо збрехали.

"Хочу повідомити, що журналіст Максим Савчук подзвонив о пів на першу ночі з суботи на неділю. Розмова з ним, запис якої у мене є, відбувся в неділю. Я пояснив йому, що їздив до Росії в квітня 2014 року востаннє, у Білорусь – жодного разу. Збрехали. Свідомо збрехали. Щоб показати зв'язки з Росією в період передвиборної компанії. Готуйтеся. До суду", – пригрозив юрист.

У відповідь Савчук заявив, що у вказаний Богданом час не телефонував йому.

"Це відверта неправда. Сама розмова з ним відбулася в середу після обіду. Повідомлення адвокат отримав у середу о 00:14. Андрій Богдан написав дві відповіді, а потім їх чомусь повидаляв. Ніхто з редакції не спілкувався і не дзвонив адвокату о пів на першу ночі з суботи на неділю", – написав журналіст.

Щодо оприлюдненої інформації про поїздки Богдана, то "Схеми" отримали її від джерел з системи Центральної бази даних обліку іноземних громадян "Мігрант". У ній є дані про те, що з 2014 року юрист тричі літав до Москви.

Раніше журналісти Bihus.info провели розслідування і 9 квітня повідомили, що адвокат Коломойського – Богдан – представляє Зеленського на офіційних зустрічах та продовжує системно літати до олігарха в Ізраїль. А ще Богдан мав таємну зустріч із головою НАБУ Артемом Ситником.

Хто такий Андрій Богдан? Адвокат Коломойського, який у 2014 році мав статус радника олігарха, коли той очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію. Попри виїзд Коломойського з України спершу до Женеви, а потім до Ізраїлю, співпраця бізнесмена з адвокатом не завершилася. У 2016 році Богдан визнавав, що Коломойський є одним з його клієнтів.