Слідчі Бюро виявили, що на усіх відео з камер від Полтави до Борисполя за кермом Audi A8 перебувала особа в одязі червоного кольору. А на кадрах, які оприлюднили з місця аварії, видно, що сам Олександр Трухін був у білій сорочці.

До теми Справа Трухіна: патрульний Петрик прийшов на допит в ДБР

Водія в червоному зафіксувала і остання робоча камера

Водія саме в червоному одязі зафіксувала й остання, на той час робоча камера, розташована у центрі Борисполя. Проте на самій ділянці, де сталась ДТП, камер спостереження немає – їх було демонтовано.

У ДБР призначили низку експертиз

Саме тому в ДБР призначили низку експертиз, які б установили особу водія у момент автотрощі. Поки що завершили 4 з них, п'ята – у процесі. Вже після її завершення можна буде говорити точно, хто саме керував авто.

У Бюро кажуть, що дослідили вже велику кількість матеріалів, справа налічує вже 5 томів.

ДБР оприлюднило скриншоти з відео / Фото ДБР

Бюро з'ясовує, чому відео з камер патрульних не передали раніше

У ДБР кажуть, що звернулись до журналістів "Української правди" з проханням надати всі матеріали розслідування та повідомити про їхні джерела. Наразі слідчі з'ясовують, чому відео не потрапило до них раніше – після запиту до МВС.

Актуально Боді-камери у всіх: Петрик заявив, що у мережу потрапили не всі відео з місця ДТП із Трухіним

Чому у ДБР викликали поліцейського Сергія Петрика

У Бюро розповіли, що поліцейського, відео з камери якого оприлюднили журналісти, викликали на допит повторно – у якості свідка. Слідчі мають з’ясувати, серед іншого, чому він не повідомив на попередньому допиті у ДБР цю інформацію. Наміру висувати підозру правоохоронцю не мають.

Дивіться відео з камер спостереження на трасі:

Скандальна аварія з Олександром Трухіним: останні новини