У період з 30 березня до 6 квітня унаслідок обстрілів окупантів загинуло 3 захисників України та ще 4 – отримали бойові поранення і травми. Також через ворожі атаки постраждав мирний житель Красногорівки.

Читайте також Підриває ситуацію, – у НАТО застерегли Москву від подальшої ескалації ситуації на Донбасі

Ці грубі порушення режиму припинення вогню на тлі безпрецедентного посилення угрупування військ Російської Федерації поблизу державного кордону України і войовничої риторики представників ТОРДЛОУ викликають глибоку стурбованість у політичного керівництва України та міжнародних партнерів,
– зазначили в українській делегації.

Глава української делегації Леонід Кравчук вже звернувся до керівництва ОБСЄ з проханням підтримати ініціативу провести зустріч ТКГ для обговорення питань щодо відновлення перемир'я.

Зі свого боку спікер ТКГ Олексій Арестович на своїй сторінці у фейсбуці наголосив, що Кремль не наважується на формальний вихід з режиму припинення вогню.

Завдяки стійкості, мужності та професіоналізму Збройних сил України й інших силових структур, а також активній підтримці Заходу країна-агресор не переходить до відкритих бойових дій,
– додав він.

Ситуація на Донбасі: що відомо


Розташування російських угрупувань поблизу кордону / Інфографіка 24 каналу