Про це 24 каналу розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко. За його словами, потенційна загроза наступу з Півночі обернеться для окупантів справжнім фіаско.

До теми ЗСУ готові зустріти білоруську армію, – Жданов прокоментував останні заяви Лукашенка

Росіяни не змогли захопити Київ за допомогою 30 тисяч елітного особового складу, який був підготовлений та оснащений сучасною технікою. Зараз вони наганяють в Білорусь непідготовлених мобілізованих, чиї підрозділи не можуть повністю укомплектувати.

Чи є загроза наступу з Білорусі

Як наголосив Коваленко, 12 тисяч особового складу сформують приблизно 15 – 16 батальйонних тактичних груп. В окупантів зараз немає можливості забезпечити кожен підрозділ технікою.

Наразі немає підстав вважати, що росіяни формують ударне угруповання з території Білорусі. Однак колись вони можуть почати це робити.

Наразі їм не вистачає ресурсу. Для формування ударного угруповання їм треба буде десь 2 місяці. Тому поки що можемо оцінювати сьогоднішню загрозу як мінімальну,
– зазначив Коваленко.

Коваленко оцінив, наскільки висока загроза наступу з Білорусі: дивіться відео

Загроза наступу з Білорусі: останні новини

  • Самопроголошений президент Білорусі Алєксандр Лукашенко на засіданні ОДКБ нахабно закликав Володимира Зеленського зупинитися та піти на переговори, бо Україна нібито буде повністю знищена. Як вважає радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк, насправді Лукашенко ретранслює власні страхи. Він боїться, що з ним станеться, коли Росія програє.
  • В Генштабі ЗСУ повідомили, що таки близько 10 – 15 тисяч білоруських військових готові взяти участь у війні проти України. Їхня мотивація – гроші.
  • Збройні Сили України також терміново звернулися до народу Білорусі. Вони попередили людей про можливі провокації від російських спецслужб, щоб втягнути країну у війну.