Міноборони Росії стверджує, що навчання були плановими. Відпрацьовували пошуку, супровід та знищення крилатих ракет умовного супротивника.

Читайте також У Кремлі заявили, що Україна хоче створити "ще одну біду для себе"

Тренування проводили бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів С-400 "Тріумф", а також зенітних ракетно-гарматних комплексів "Панцир". Вони перебувають у складі з'єднання військово-повітряних сил та протипровітряної оборони Південного військового округу.

Що росіяни кажуть про навчання

У Росії розповіли, що повітряні цілі умовного противника змоделювали в електронний спосіб. Параметри швидкості польоту та висоти вказували різні. Через це, мовляв, виконання навчально-бойового завдання було складнішим.

Окупанти заявили, що поставлені завдання вдалося виконати успішно. Вони оцінили рівень підготовки своїх військових як високий. Крім цього, переконані у можливостях радіолокаційних систем, розширених функціях супроводу цілей та універсальності їх ураження комбінованим ракетно-гарматним озброєнням.

Навчання українських морпіхів біля Криму

  • Напередодні навчання поблизу межі з окупованим Кримом провели українські військові. Морські піхотинці тренувалися на полігоні бойової підготовки у Херсонській області.
  • Згідно з легендою, передовий підрозділ дав відсіч загону морської піхоти умовного ворога, що намагався прорвати оборону. Це відбувалося за підтримки армійської авіації.
  • У Збройних силах України наголосили, що військові відпрацювали практику ведення бою, а командири всіх ланок – взаємодію в умовах наближених до бойових.