Тактика "гарматного м'яса" – головна для ворога

Британська розвідка посилається на статистику Генштабу ЗСУ і робить висновки – середнє значення втрат росіян впродовж останнього тижня становить 824 загиблих вдень. Це в 4 рази перевищує показники, які були влітку.

Важливо Збір закритий наразі лише на 10%: 21 день марафону чеха на Донбас

Можна говорити про те, що російські збройні сили перейшли до відомої тактики радянської армії – застосування "гарматного м'яса" як єдиної реальної можливості досягти перемоги у війні.

Як відомо, на тактику "гарматного м'яса" спирався засновник ПВК "Вагнера" Євгєній Пригожин, коли мобілізував зеків. Було абсолютно очевидно, що ці люди не встигнуть навчитися воювати. Однак ні Пригожину, ні російським генералам, які використовували вагнерівців, це не було потрібно.

Тому зараз Москва може сподіватися лише на продовження старої тактики – війну потрібно вигравати завдяки великій кількості "гарматного м'яса". Одного лиш особового складу недостатньо, Росії не вистачає сучасної військової техніки. Тому є сподівання, що плани російських стратегів про застосування "гарматного м'яса", як єдиної можливості перемогти українську армію, так і залишаться неефективними.

У якому разі Путін може сподіватися на перемогу

Однак багато чого залежатиме від того, які постачання сучасної зброї допоможуть ЗСУ не зустрічатися обличчям до обличчя з ворогом і значно скорочувати власні втрати. Завжди треба пам'ятати, що мобілізаційний ресурс Росії у рази перевищує мобілізаційний ресурс України.

Читайте також "Дружба" лише по ТБ: Китаю насправді вигідні невдачі Росії

У класичній війні, тобто без застосування сучасної зброї, Путін має всі підстави сподіватися, що рано чи пізно ресурс України закінчиться, а Росія зможе взяти до війська ще тисячі людей, які зможуть окупувати Україну.

Абсолютно очевидно, що таких війн у сучасності немає. Далекобійна техніка, яку постачають ЗСУ, дозволяє знищити велику кількість живої сили й техніки без прямого зіткнення. Ось чому нові рішення Заходу про постачання ЗСУ сучасної зброї є такими загрозливими для Росії.