Україні вдалося здійснити найбільший обмін полоненими від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів. Додому вдалося повернути 144 воїнів, серед них – 95 героїчних захисників "Азовсталі".

Читайте до теми Окупанти ставилися по-іншому, – прикордонник з "Азовсталі" розповів про полон

Зустріч звільненого прикордонника з дружиною

Серед звільнених з російського полону героїв був і прикордонник Павло Піковець. Після прибуття в Україну його одразу повезли у лікарню для проходження подальшого лікування від поранення.

Згодом у лікарню приїхала його дружина. Їхня зустріч – надзвичайно світлий момент, який спонукає вірити та робити все можливе для того, щоб обійняти коханих та рідних якнайшвидше мали змогу усі наші полонені герої.

Зустріч прикордонника з дружиною: відео

Війна Росії з Україною: останні події

  • Лукашенко продовжує спроби перевершити легендарного літературного героя барона Мюнхгаузена. Самопроголошений білоруський диктатор вигадав "ракетну атаку України по Білорусі". Чому снаряди не "прилетіли" в жоден з об'єктів? Виявляється, спрацювала та сама "легендарна білоруська ППО", за якою полюють усі передові країни.
  • Контрнаступ ЗСУ на Півдні проходить успішно. Нашим воїнам вдалося звільнити від російських окупантів населений пункт Іванівка, що на Херсонщині.

Дивіться також – російські солдати масово відмовляються йти в бій: відео