Російських військових, що склали зброю під час заколоту Євгенія Пригожина 24 червня, ймовірно покарають. Про це пишуть російські ЗМІ, передає 24 Канал.

До теми "Щасливої подорожі": з Пригожина зняли усі звинувачення, однак є важлива умова

Яке покарання чекає на солдатів

У Росії судитимуть за державну зраду тих військових, що не стали воювати проти бойовиків Пригожина під час його невдалої спроби перевороту. Мовиться про солдатів, що допустили захоплення штабу Південного воєнного округу у Ростові найманцями ПВК "Вагнера".

Однією з перших про покарання заговорила російська пропагандистка Анастасія Кашеварова. За її словами, ці військові вже затримані.

Хлопцям у штабі ПВО сказали скласти зброю якісь полковники, тепер частину цих хлопців затримали та звинувачують у зраді, хоча вони виконували наказ,
– написала вона.

За її словами, солдати буцімто були готові оборонятися. Кашеварова закликала військове керівництво відпустити їх.

Путіна зрадили не тільки ростовські солдати

  • Під час невдалого заколоту у Росії деякі окупанти залишили свої позиції на фронті в Україні. Так, з-під Мар'їнки втекли кадирівські підрозділи "Ахмат-Восток".
  • Нещодавно російський публіцист та опозиційний політик зі США Андрій Піонтковський у розмові з 24 Каналом назвав прізвища тих, хто став на бік Пригожина. За його словами, ватажка найманців підтримали генерали Мізінцев, Євкуров та Алєксєєв.
  • Також у ЗМІ з'явилася інформація про те, що "кухаря Путіна" ймовірно підтримав Сєргєй Суровікін. Однак це не завадило генералу записати звернення до найманців із закликом здатися.
  • У самому Ростові цивільне населення розділилося на 2 табори. Деякі мешканці проганяли вагнерівців, бо розуміли та боялися, що російська армія здатна знищити місто разом із цивільним населенням. Інші були настільки лояльними до Пригожина та його найманців, що почали фотографуватися з бойовиками, тиснути їм руки та носити воду з їжею цим військовим злочинцям.