Президент наголосив, що Україні важливо відстояти Бахмут, але не за будь-яку ціну. Також він розповів, що наші військові готують нову контратаку.

Дивіться також Скаржаться на командування мінімум з 3 причин: які настрої в російській армії

ЗСУ готують наступну контратаку

Ми оборонятимемо Бахмут, поки це буде розумно, росіяни потім хочуть продовжити наступ до Краматорська і Слов'янська, аж до кордонів Донбасу і до Дніпра, якщо зможуть. Ми чинимо опір, а тим часом готуємо наступну контратаку,
– заявив Зеленський.

Глава держави зазначив, що Україна готується до короткої війни та перемоги. Тоді як російський диктатор Владімір Путін намагається затягнути війну.

Зеленський вкотре наголосив, що Україна цінує своїх громадян, тому "чим швидше закінчиться війна, тим менше у нас буде жертв".

"Наші солдати більш мотивовані, тому що вони захищають свої сім'ї, свої домівки. З іншого боку, ми бачимо, що економічні санкції проти Москви – це велика допомога, вони дають нам час і простір для самоорганізації", – додав глава держави.

Яка ситуація у Бахмуті: головне

  • Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що окупанти намагаються взяти Бахмут до річниці повномасштабної війни.
  • У мережі оприлюднили відео, на якому показали, що відбувається у Бахмуті зранку 19 лютого. На кадрах можна побачити, що зараз місто – повністю пусте, однак його продовжують надійно захищати українські захисники.
  • Раніше Ірина Верещук розповіла, що в Бахмуті залишаються 6 тисяч цивільних. Вона вкотре закликала людей не наражати себе на небезпеку та евакуюватись.