Однак станом на сьогодні Україна ще не готова реалізувати цей задум. Таку думку 24 Каналу озвучив військовий експерт та генерал-лейтенант Ігор Романенко.

Цікаво Тепер феєрверки замовляємо ми, – Гуменюк заінтригувала щодо "бавовни" у Маріуполі

Україні вдасться повернути Маріуполь у 2023 році

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Залужний слів на вітер не кидає. Його слово – тверде,
– зауважив військовий експерт

На його думку, Валерію Залужному спільно з політичним керівництвом на чолі з Верховним Головнокомандувачем Володимиром Зеленський вдасться реалізувати цей задум і над Маріуполем знову замайорить український стяг.

Романенко про обіцянку Залужного повернути Маріуполь у 2023 році​: дивіться відео

Що відомо про слова Залужного

У документальному проєкті Дмитра Комарова Головнокомандувач ЗСУ розповів, як був Святим Миколаєм для дітей. Тоді один з хлопчиків запитався у Валерія Залужного, коли ми повернемося в Маріуполь.

"Прямо біля цього столу, хлопчина… Ілля його звали, йому років чотири. Він мене взяв за руку та відвів. Він каже: "Нагніться, я вам дещо на вушко скажу: ми точно повернемося в Маріуполь?". Я говорю: "Так". Він каже: "А коли?". Я кажу: "В цьому році". Це надихає", – пригадав генерал.

Ситуація в Маріуполі: останні новини

  • Останнім часом у тимчасово окупованому Маріуполі почастішала "бавовна". Перші вибухи у місті пролунали ввечері 21 лютого. Згодом – вночі проти 22 лютого та вранці. Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко заявляв, що ЗСУ вдарили в склад з боєприпасами та військову базу загарбників.
  • Чергова "бавовна" завітала до окупованого російськими загарбниками міста ввечері 24 лютого. На складах з боєкомплектом ворога знову лунали вибухи.
  • Маріуполь став своєрідним військовим хабом для росіян. Однак зараз там спостерігається зменшення кількості військової техніки та особового складу. Андрющенко повідомляв, що там залишилось близько 15 тисяч окупантів.
  • Окрім того, великого руху техніки з Росії до Маріуполя не спостерігається. Частіше окупанти їдуть у зворотному напрямку для ремонтних робіт. В місто перекидають техніку з інших ділянок фронту, звідти на Новоазовськ, а з Новоазовська в район Бахмута.