Так, суддя Оксана Голуб задовольнила клопотання слідчого ГСУ Служби безпеки України. Таким чином "запобіжку" Богуслаєву продовжили до 11 лютого 2023 року.

Читайте також Богуслаєва замінить Нікіфоров: Міноборони призначило нове керівництво "Мотор Січі"

Засідання було закритим

Судове засідання проходило у закритому режимі. Прокурори подали відповідне клопотання, оскільки мали озвучувати інформацію, яка містить державну таємницю. Мовиться про відомості щодо держзамовлення оборонного комплексу. Однак рішення оголошували відкрито.

Сам Богуслаєв від коментарів відмовився. Його адвокат Руслан Волинець зазначив, що мають отримати повне рішення суду, а тоді думатимуть про оскарження.

До речі, раніше Київський апеляційний суд не змінив рішення Шевченківського суду Києва. Запобіжний захід щодо Богуслаєва залишився у силі, хоч його і намагались оскаржувати. Експрезидент й далі все заперечував.

Справа Богуслаєва: що відомо

  • Восени президенту "Мотор-Січі" В'ячеславу Богуслаєву оголосили про підозру у колабораціонізмі та держзраді.
  • Продукцію українського підприємства посадовець, схоже, продавав росіянам для виробництва та ремонту ударних вертольотів. Цю авіацію масово застосовували для повномасштабного вторгнення.
  • Після цього ще й з'ясували, що він має російське громадянство, а також – індивідуальний податковий номер платника податків у Росії.
  • Богуслаєв має нерухомість у Москві. Цей факт він приховував. Також у нього є нерухомість на півдні Франції, вартість якої – 250 мільйонів.