Окупанти не дозволили його відремонтувати, внаслідок чого великі міста залишилися без газу. Про це 24 каналу розповів кореспондент із Запоріжжя.

Читайте також Пов'язано з виплатами, – Верещук пояснила, чому окупанти масово спалюють тіла на Херсонщині

Які міста залишилися без газу

  • Мелітополь
  • Енергодар
  • Токмак
  • Дніпрорудне
  • Пологи
  • та інші.

Розповідають байки про "хунту з Києва"

Традиційно, росіяни вдалися до брехні. У відключенні вони звинуватили українську сторону – так званих "бойовиків Зеленського". Звісно, у це ніхто не повірив. Усвідомивши, що злочин приховати не вдається, вони попросили своє керівництво у москві завезти якомога більше електричних пічок, аби люди могли готувати собі їжу.

"Якщо усі увімкнуть електропічки, то вслід за газовою мережею можуть полетіти і трансформатори", – сказав кореспондент.

До слова, мешканці Бердянська без газу вже п'ятий місяць. 9 березня російські військові перебили інший газогін – у Донецькій області.

Виробництво хліба зупинилося

Він додав, що через дії окупантів зупиняються хлібзаводи та низка інших підприємств. Так, у Мелітополі з полиць магазинів зник хліб. Річ у тім, що усі печі у пекарнях працюють від газу, тож виробництво хліба зупинилося. Наразі пощастило людям, які мають вдома електричні хлібопічки.

Мелітопольців попереджають про чергові несподіванки. Так, незабаром у місті може бути різке підвищення цін на дріжджі та борошно.

Злочини росіян на окупованих територіях

Варте уваги Вже вивішують ворожі прапори: окупанти почали конфісковувати дитячі табори у Бердянську