Місцеві ЗМІ повідомляють, що ввечері 23 листопада в автомобілі зрадника з міста Пологи здетонував вибуховий пристрій. Колаборант, схоже, вижив.

До речі Росіяни прогнали "мера"-гауляйтера з Енергодара: кого можуть призначити на його місце

Колаборант потрапив до лікарні

Повідомляється, що зрадник отримав поранення і наразі перебуває у лікарні.

За попередньою інформацією, постраждалим колаборантом виявився ексголова Пологівської райради Сергій Калашник.

Після окупації міста росіяни призначили його на посаду так званого "голови муніципального утворення міста Пологи".

Колаборантам несолодко на Запоріжжі

  • На окупованій території Запорізької області процвітає рух опору, через що зрадники та окупанти не можуть спокійно спати.
  • Міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомив, що близько пів тисячі колаборантів з сім'ями втекли з тимчасово окупованих територій Запоріжжя та Херсонщини до Криму.
  • Федоров наголосив, що поплічники загарбників відчувають небезпеку та шукають будь-яку можливість, аби уникнути відповідальності та втекти.
  • Так у тимчасово окупованому Мелітополі нещодавно пролунала "бавовна". Внаслідок неї колаборант Дмитро Трухін дістав декілька важких поранень й опинився у реанімації.
  • Також в Запорізькій області нібито підірвали "окупаційного заступника мера Бердянська" Павла Іщука. Біля одного з житлових будинків нібито спрацював вибуховий пристрій, від якого і загинув зрадник.
  • У вересні в Мелітополі підірвали дім колаборанта Юрія Онищука. Крім того, від сил спротиву постраждав колаборант Олег Шостак.

Раніше – у Мелітополі прогримів вибух у дворі будинку колаборанта: дивіться відео