Про це розповів кореспондент 24 каналу із Запоріжжя. Підлеглі Рамзана Кадирова розгорнулися у районі сіл Михайлівка – Роздол – Пришиб.

Читайте також На Херсонщині кадирівці "влипли" через ролик у тіктоці: військовий розповів цікаву історію

Ця група чеченців має виконувати роль загороджувального загону для російських військових підрозділів, які дислокуються в районі Василівки.

На що кадирівці жаліються жителям Запорізької області

Кадирівці виявилися дуже комунікабельними й охоче йдуть на контакт з місцевими. Вони настільки втратили відчуття реальності, що навіть жаліються людям на своє "нелегке" життя.

За словами місцевих жителів, кадирівці поскаржилися їм на цілу низку проблем.

  • У російській армії є велика кількість дезертирів, яких чеченці змушені ловити.
  • У кадирівців виник конфлікт з військовими з Бурятії та Росії.
  • Посіпаки Рамзана Кадирова називають росіян боягузами.
  • Також кадирівці жаліються, що їм незручно воювати в українських степах.

Між окупантами виникла стрілянина

У середовищі російських військ на окупованій території Запоріжжя постійно виникають конфлікти. Кілька днів тому виникла стрілянина, внаслідок якої серед окупантів – двоє "двохсотих" та четверо "трьохсотих".

Точна причина перестрілки невідома. Можливо, окупанти пострілялися через матеріальні блага чи просто випили забагато горілки.

Не виключено, що це міг бути й конфлікт на національному ґрунті. Однак чим більше таких випадків, тим краще для України,
– сказав кореспондент із Запоріжжя.

У Запорізькій області кадирівці скаржаться на важке життя: дивіться відео

Проблеми російської армії: коротко

  • Країна-агресорка зазнає шалених втрат у війні з нашою державою. Водночас медична авіація та інфраструктура Росії не готові до такої кількості поранених окупантів.
  • Як розповів військовий експерт Олег Жданов, усі медичні заклади Бєлгородської області країни-агресорки повністю забиті російськими військовими.
  • Мобілізовані росіяни, наслухавшись "казочок" від своєї пропаганди, летять на фронт в Україні. Однак після першої ж невдалої атаки вся мотивація зникає.
  • Як повідомили в Інституті вивчення війни, у російської армії є серйозні проблеми із особовим складом. На деяких напрямках окупанти відмовляються займати свої позиції – командири благають їх це зробити.