Андрій Богдан після закінчення школи сам обрав свою майбутню професію і вирішив вчитися на юридичному факультеті, розповів його батько Йосип Богдан в інтерв'ю "ВЕСТИ".

Цікаво: Парахоботіки узбагойтесь, – Богдан про поїздку у Сен-Тропе на День Незалежності

Будучи студентом 3-го курсу чинний голова ОПУ замислився про підробітки і згодом вирішив їхати в Прагу на заробітки. Там він працював на будівництві.

запропонував: може, тобі дати ці гроші, які ти хочеш заробити? Андрій відмовився. Мовляв, не в них справа – туди їдуть його друзі. Я в свої студентські роки теж їздив підзаробляти в будзагін, так що сина зрозумів", – згадує Йосип Богдан.

Читайте також: Не скажеш відразу – втратиш момент: Богдан розповів, про що шепоче на вухо Зеленському

Тоді батьки дали Андрію гроші на дорогу та "резервний" конверт - на випадок, якщо син не витримає важкої праці.

Чесно, думав, що повернеться, але син витримав. І навіть заробив! Один раз подзвонив мені, розповідав: "Сьогодні так наробився, що коли віз останню тачку – вона просто з рук у мене випала". Але я був гордий за сина, який сам захотів себе перевірити – чи зможе витримати важку фізичну працю, навантаження, погане харчування,
– додав Богдан-старший.

За роботу у Чехії Богдан отримав хороші гроші і на них купив свій перший автомобіль – старий ВАЗ-"дев'ятку". Батьки спочатку переживали, аби син не брав у них гроші на бензин та ремонт машини. Але він продовжив підробляти вже у Львові, самостійно себе утримував і навіть пропонував допомогу рідним.

Що відомо про Андрія Богдана? Уродженець Львова, юрист за освітою. Двічі балотувався до Верховної Ради у 2007 році за списками блоку "Наша Україна Народна самооборона" та у 2014 році від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Був №74 у списку, але партія скасувала реєстрацію Богдана як кандидата.

Працював заступником міністра юстиції України, заступником міністра Кабміну, був позаштатним радником бізнесмена Ігоря Коломойського. Потім працював у нього юристом.

Взимку 2019 року – з початку президентської кампанії Володимира Зеленського Богдан став його юридичним радником. Після перемоги на виборах, Зеленський призначив Богдана главою Адміністрації Президента, яку згодом перейменував на Офіс Президента.