Найчастіше Богдан шепоче Зеленському на вухо різноманітні поради та ідеї, які в нього виникають. Про це сам очільник Офісу Президента розповів в інтерв’ю BBC.

Цікаво: Як Зеленський ухвалює важливі рішення і кому довіряє найбільше

Якщо це зараз не сказати, а сказати потім, то буде втрачено момент,
– переконаний Богдан.

Зокрема, чиновник пояснив, як з’явилась найпопулярніша фотографія з Дніпра, на якій він шепоче на вухо президенту.

Тоді виникла ідея: давай озвучимо парі – або ти до такого числа зробиш, або звільняйся. Якби я це сказав через годину в Офісі, воно не було б так актуально. От зараз – якраз це був той момент,
– наголосив глава ОП.

На запитання журналіста про те, чи часто Зеленський прислухається до нього, Богдан відповів, що гаранта недооцінюють.

"Всі рішення приймає президент. У нас є домовленість, і вона дотримується вже понад рік: ми всі визнаємо право Володимира Зеленського приймати рішення. При цьому він визнає наше право висловити свою думку", – додав Богдан.

Що відомо про парі Зеленського і Філатова у Дніпрі?

12 липня 2019 року Зеленський відвідував Дніпро. Тоді президент домовився з міським головою, що Філатов піде у відставку, якщо Центральний міст не відремонтують до 14 вересня. Мер Дніпра так поспішав, що відкрив переправу на тиждень раніше 7 вересня.

Щоправда, не все так гладко. На ремонті Центрального мосту Дніпра чиновники із міської ради могли відмивати гроші. При тому йдеться про чималу суму. Так, 13 вересня у Дніпровській міській раді правоохоронці здійснили обшуки – якраз у провадженні щодо ймовірних зловживань при реконструкції мосту.

До теми: Зеленський особисто перевірив міст, через який уклав парі з Філатовим: висновки