За повідомленнями у соцмережах, затриманих під час мітингу відвозили у військкомати, де їм вручали повістки. Водночас видання "Медуза" опублікувало поради росіянам про те, що робити, якщо на вулиці, у військкоматі чи відділені поліції вручають повістку.

Важливо Йдеться про мобілізацію мільйона росіян, – ЗМІ про таємний пункт путінського указу

Як затриманим на протесті проти мобілізації вручили повістки

Росіяни негативно відреагували на часткову мобілізацію у своїй країні. Вони вирішили вийти на протест 21 вересня, але це лише посприяло виконанню указу кремля. Журналісти опублікували фото повістки, яку надіслав затриманий на мітингу із Ізмайлово Олександр Шорохов. Йому наказали з'явитися у військкомат 22 вересня.


Повістка росіянина / Фото з соцмережЩе один "лист щастя" для затриманого на мітингу проти мобілізації / Фото з соцмереж

Росіянам радять дивитися, яку саме повістку їм вручають

У повідомленням росЗМІ мовиться, якщо це повістка для уточнення документів військового обліку, вручення мобілізаційного припису або для проходження медичного огляду – її варто взяти, сфотографувати та надіслати захиснику. Також рекомендують подивіться, на яку вона дату. А потім потрібно написати заяву, що з врученням повістки у відділі поліції вони не згодні.

Що відомо про протести у росії: коротко

  • 21 вересня у російських містах люди вийшли на акції проти мобілізації. Їх почали затримувати та погрожувати ув'язненням на 15 років.
  • У кількох містах росії підпалювали військкомати. Крім того, у Тольятті, що в Самарській області, спробували підпалити державну адміністрацію.
  • Поліція затримувала навіть тих, хто вийшов "за росію". Декілька чоловіків у нетверезому стані прийшли на мітинг тих, хто виступав проти мобілізації. П'яні Z-патріоти кричали, що вони вже готові їхати на війну в Україну. Втім, їх теж затримали.

Вас може зацікавити – що відомо про вечірні мітинги в росії: дивіться відео