Про це 24 Каналу розповів радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк. За його словами, Україна дуже добре знає ціну своєї свободи.

Дивіться також Росія готується до плану "Б" щодо України, його у Кремль приніс Медведчук, – Данілов

Чи є загроза для України

Михайло Подоляк зауважив, що, по-перше, наразі не спостерігається суттєве збільшення кількості авіаційної техніки, яка принципово вплинула на перебіг війни.

Друга складова, безумовно, ми не можемо аналізувати людей із ірраціональним мисленням. Росія не проводить аналітику війни,
– наголосив він.

На його думку, в Україні трішки інакше має вигляд система не протиракетної, а саме протиповітряної оборони: вона більш повільна, але більш ефективна.

"Мені видається дивним, що після того, як ми практично закриваємо небо: NASAMS, IRIS-T, Patriot, які будуть у найближчі часи, використовувати тактичну авіацію", – зауважив радник голови ОП.

Подоляк додав, що ворог практично завжди використовує виключно стратегічну авіацію для терору українців зі своєї території та тактичну з Білорусі. Втім, противник може щось спробувати зробити нове.

Чого все ж очікувати від Росії

Радник голови Офісу президента прокоментував, що це принципово не буде міняти диспозиції сторін у цій війні.

Вони можуть збільшити десь інтенсивність обстрілів, підтягнувши ще якусь низку артилерії, але знову ж таки це не дуже принципово,
– додав він.

На думку Подоляка, ймовірно, на певному напрямку може на тисячу обстрілів збільшиться інтенсивність дій ворога.

"Ну збільшать кількість літаків, які підіймаються у повітря – знищимо все!" – переконаний він.

За його словами, звісно, за кожною знищену ціль ми платимо життям українців, втім іншого шляху як нещадно ліквідовувати противника – немає.

Незламність українського народу

Михайло Подоляк додав, що Україна обов’язково зникне, якщо ми не виграємо цю війну.

Немає ніяких ліній розмежування більше, тому що це буде означати повільну смерть України,
– зосередив увагу він.

На його думку, наявність сірої зони провокуватиме Росію на теракти. Це призведе до того, що українці втомляться жити в очікуванні наступного етапу війни.

"І України як такої не буде не за три дні, а за три роки", – наголосив Подоляк.

За його словами, протистояння українського народу свідчить про те, що всі люди, які хочуть бути в Україні, дійсно щиро її люблять і розуміють, за що ми стоїмо.

Все це тяжко і страшно, але треба дійти до кінця,
– додав радник голови ОП.

Михайло Подоляк переконаний, що питання, чи хочемо ми мати вільну та незалежну Україну для нього, як і для всього народу, вже давно закрите.

Зверніть увагу! Прем'єру інтерв'ю з Михайлом Подоляком дивіться на нашому ютуб-каналі о 16:00

Актуально про загрозу з Білорусі

  • Росія продовжує нарощувати свої сили та техніку на території Білорусі. Відтак, нещодавно стало відомо, що країна-агресорка передала ракетний комплекс "Іскандер".
  • Однак секретар РНБО України Олексій Данілов має сумніви, що російські війська спробують атакувати з території Білорусі, адже там немає для цього достатніх сил.
  • Росіяни й надалі можуть використовувати територію Білорусі для подальшого терору українців. Зокрема, запускаючи смертоносні ракети.