Видання Forbes пише, що Україна у 10 разів наростила виробництво ракети "Довгий Нептун". Зокрема, видовжили корпус, аби дальність ураження була більшою. Своєю чергою речник Сил оборони Півдня Дмитро Плетенчук в розмові з 24 Каналом зазначив, що неспокійно у тимчасово окупованому Криму буде і надалі.

Дивіться також Рекордна дальність: як зможе працювати модернізований "Нептун"

Буде і надалі вибухати

Так, зранку 21 квітня у тимчасово окупованому Севастополі сталися вибухи. Внаслідок цього було уражено російський корабель "Комунна".

Кейси з вибухами в тимчасово окупованому Криму відбуватимуться і надалі. Там будуть палати штаби, пункти базування, нафтосховища, кораблі. Все це відбуватиметься доти, доки вони (росіяни – 24 Канал) не залишать нашу територію. Це ми можемо пообіцяти,
– зауважив Плетенчук.

Ба більше – усе це є законними військовими цілями. Тому Україна продовжуватиме мінусувати ту техніку та засоби ворога, якими він завдає ураження по території нашої країни.

"Командувач військово-морських сил ЗСУ конкретно визначив, що кожен військовий корабель Росії залишається для нас легітимною військовою ціллю", – додав він.

Що відбувається у Криму: останні новини

  • Росіяни втратили унікальний корабель "Комунна". Хоч він був найстарішим серед усіх, проте мав сучасне обладнання і міг виконувати різні завдання, зокрема, суднозабезпечення.
  • Росіяни усіма засобами намагаються захистити Кримський міст, який вони незаконно збудували. Зокрема, впроваджують безпекові заходи та контрміри.
  • Раніше, 17 квітня, сталися удари по військовому аеродромі у Джанкої. Внаслідок цього сталися пошкодження ряду важливої техніки росіян.