Удень 17 лютого стало відомо про збиття одразу трьох російських винищувачів Су. Літаки збили на Сході України, мова про два винищувачі-бомбардувальники Су-34 та один винищувач Су-35.

Дивіться також Неочевидні наслідки: як збиття трьох Су-34 та Су-35 може змінити ситуацію на фронті

Що потрапило на відео

Глянь, літак он збили, летить, падає! Ще й на вулицю десь, і дерево горить! Упало на вулицю, прикинь, де Любов Миколаївна живе!
– емоційно говорять користувачки.

Що цікаво, жінки спілкуються українською. Вони роблять припущення, де ж саме упав літак, а наприкінці одна з них просить іншу скинути їй запис.

Літак падає майже вертикально, потім видно, як піднімається великий стовп диму.

Момент імовірного збиття російського літака Су в Луганській області: дивіться відео (обережно, нецензурна лексика!)

Що говорять у ЗСУ про збиття "сушок" над Луганщиною: офіційна інформація

  • Росіяни поспішили заявити, що пілоти вижили. Командувач Повітряних сил Микола Олещук потролив окупантів, виклавши карту, де шукати "братьєв". Він навів дані міжнародної супутникової пошуково-рятувальної системи Cospas-Sarsat, яка сповіщає про місце перебування персональних радіобуїв пілотів під час аварії. На карті видно цілих чотири точки.
  • За даними Головнокомандувача Олександра Сирського, росіяни били керованими авіабомбами по позиціях ЗСУ на Сході. Тож за це і поплатилися. Саме КАБи стали найбільшою проблемою Авдіївки – росіяни неперервно закидали ними позиції українських захисників.
  • Юрій Ігнат констатував, що це розплата окупантів за те, що бомбили Авдіївку. І додав: "Щоб було багато таких новин, потрібно більше засобів, про які сьогодні говорить вище військово-політичне керівництво держави".