Вони опублікували фото російського судна, яке злітало та поверталось на аеродром в тимчасово окупованому Маріуполі. Тобто місцевий спротив стежив за ворожою авіацією.

Дивіться також Працювало ГУР і Повітряні сили: що відомо про знищення А-50 Росії над Азовським морем

Як спротив Маріуполя допоміг збити А-50

Ну тепер точно можна? Трішки із залаштунків "Як це було",
– написав Петро Андрющенко.

Радник мера Маріуполя повідомив, що російський А-50 вперше з'явився на аеродромі 5 лютого 2024 року. Далі до нього доєднались:

  • два ворожі Іл-76;
  • потім ще декілька МІГів.

Петро Андрющенко пригадав, що саме це російське судно координувало масовану атаку по Україні 7 лютого 2024 року. Тоді ворог атакував 6 областей, були загиблі та поранені мирні мешканці.

Тут на фото ви бачите його в момент посадки після обстрілу України. З аеродрому він злетів… Коротше, тут вже, мабуть, не треба й не треба. Але. За участю інформаційного забезпечення Маріупольського спротиву рахунок = два А-50 або двічі по 330 мільйонів доларів,
– зауважив Андрющенко.

Він зауважив, що тепер очевидно, що спротив Маріуполя мститься.

Спротив стежив за збитим А-50 у Маріуполі

Україна збила ворожий А-50

  • Ввечері 23 лютого джерела 24 Каналу в спецслужбах підтвердили, що Україна збила російський літак А-50. Операцію здійснила українська розвідка та Повітряні сили ЗСУ.
  • У ГУР розповіли, що вороже повітряне судно впало орієнтовно за майже 200 кілометрів від України, а саме біля російського міста Єйськ Краснодарського краю.
  • Розвідники пояснили, що ворожий А-50 був модернізованою версією російського літака. Саме тому його вартість становить орієнтовно 350 мільйонів доларів.
  • ЗМІ з посиланням на поінформованих співрозмовників в українській розвідці пояснили, що ворожий літак А-50 збили із радянського ЗРК С-200. Аналітики ISW у щоденному зведенні пояснили, навіщо російська пропаганда приписує провину за збиті літаки своїй же ППО.