Про це 24 каналу сказав російський опозиціонер Леонід Невзлін. За його словами, якщо нічого не зміниться, то Ізраїль себе сам поставить у безглузду ситуацію.

Читайте також Зброя по ленд-лізу: коли чекати перших результатів та авіації

Чи постачатиме Ізраїль зброю Україні

Невзлін вважає, що Ізраїль змінить позицію щодо війни в Україні. Однак він не буде нічого нам постачати безпосередньо. Це може бути лише через треті країни.

Адже ресурси вичерпують, зокрема, щодо передачі колишнього радянського озброєння нинішніми країнами НАТО, а також снарядів до нього,
– сказав російський опозиціонер.

За його словами, вже йдуть переговори щодо систем ППО. Також розпочалися переговори щодо інших засобів, зокрема, через треті країни.

Невзлін сказав, чи змінить Ізраїль позицію щодо війни та чи поставлятиме Україні зброю: дивіться відео

Чому Ізраїль наразі категорично відмовляється

Невзлін зауважив, що Ізраїль надає Україні лише окремі дрібні речі, наприклад, проводить навчання, тоді як міг би надавати більшу допомогу.

Якщо це не зміниться, то Ізраїль себе сам поставить у безглузду ситуацію. Він буде не з тієї сторони,
– зазначив він.

Адже, за словами російського опозиціонера, Ізраїль без Америки не виживає, всі це чудово знають на Близькому Сході.

Тому ця дрібниця, що Путін нам дозволяє бомбити цілі сирійські, іранські, Хезболли – дуже все добре, але не є відмазкою від того, що треба не сваритися з главою Кремля,
– наголосив Невзлін.

За його словами, під питанням зараз те, чи справжня демократія в Ізраїлі. Чи він є демократією дише в тому сенсі, що Єрусалим дбає про євреїв, які перебувають у діаспорі. Однак Путін в Україні знищує немалу діаспору та не дає їй жити.

Більше про озброєння, яке потрібне Україні

  • Наші західні партнери продовжують надавати нам озброєння, яке нам вкрай необхідне, щоб побороти ворога. Однак, на жаль, його досі бракує, щоб остаточно вигнати росіян з нашої території.
  • Україні необхідні західні винищувачі не лише зараз на полі бою. За словами військового кореспондента видання The Kyiv Independent Іллі Пономаренка, проблема значно глибша, адже колись доведеться оновити весь парк радянських військових літаків.
  • Американські партнери виділили кошти на навчання українських пілотів на нових бортах. Проте, поки таке навчання не проходить, адже немає погодженого типу літака, який би нам могли передати.