Коментуючи завершення війни, Зеленський підкреслив, що, на жаль, не все залежить від нього. Проте намагається зробити для цього все, що в його силах.

Важливо Донбас і Крим ніколи не будуть російськими: головні тези з інтерв'ю Зеленського

"Я сьогодні вважаю, й абсолютно цього не приховую, і російський президент знає мою думку. 90% успіху в питанні повернення Донбасу, в деокупації наших територій залежать від однієї людини. І точно треба знати, що він з цим живе. І люди на Донбасі мусять це розуміти", – наголосив глава держави.

Й додав, що мешканці окупованих територій не повинні жити ілюзіями, на кштал "а що було б якби". Водночас Зеленський звернув увагу на те, що Україна підключає для тиску на Росії міжнародних партнерів – французів, американців, британців, арабські країни.

Люди кажуть, що це план "А", а чи є план "Б", "В," Г"? Так, все є. Потрібна воля. Політична воля. Воля людська. З нашого боку ця воля абсолютно є,
– пояснив президент.

Й звинуватив ЗМІ окупантів в інформаційній брехні, адже ті писали, що він нібито наказав відправляти на Донбаси ракети та танки. "Брехня. Ми відповідали бойовиками тільки тоді, коли вони стріляли по наших військових", – підкреслив він.

Зеленський про те, як повернути Донбас

На думку глави держави, найголовніше для повернення українських територій – це припинення вогню. Цей пункт має бути першим у будь-яких домовленостях. Зеленський зазначив, що у жодному разі не можна сідати за стіл з озброєними людьми. Крім цього, важливе виведення російських військ з Донбасу. Після цього ЗСУ мають зайти за межу окупованих територій, аби повернути під контроль кордон.