Нагадаємо, нещодавно речника Держдепу США Меттью Міллер наголосив, що партнери "віддані допомозі України". Це була його відповідь на питання, чому США та їх союзники успішно та спільно захищали Ізраїль від атак дронів та ракет, але не проявляли подібної активності щодо України.

Дивіться також Потреба невідкладна: в Пентагоні назвали озброєння, яке терміново необхідне Україні

"Ізраїль був не наодинці"

Президент нагадав, що західні країни обмежують постачання певних видів зброї до України та утримуються від розміщення своїх військ на її території з мотивації уникнення втягнення НАТО у конфлікт з Росією.

Я вам хочу поставити після вчорашньої атаки питання: Ізраїль у НАТО чи ні? Ось вам і відповідь. Ізраїль – не країна НАТО. Союзники, у тому числі країни НАТО, захищали Ізраїль, показали силам Ірану, що Ізраїль не наодинці, і це урок,
– наголосив Зеленський.

Очільник держави додав, що це і є відповідь всім тим, хто стверджує, що Україні треба допомагати обережно, щоб не втягнути країни НАТО у війну.

Трипільську ГЕС знищили через брак ракет

  • Голова наглядової ради "Центренерго" Андрій Гота розповів, що 11 квітня російські війська під час масованої ракетної атаки на Україну, повністю знищили Трипільську ТЕС.
  • Зеленський розповів, що її було знищено через те, що забракло ракет. Він зауважив, що саме вона живила світлом Київську та прилеглі області.
  • Очільник держави розповів, що на Трипільську ТЕС летіло 11 ракет. Українським захисникам вдалося знищити 7 перших ракет, а інші 4 збити не вдалося.