За словами міністра, Зеленський закликав Залужного відправляти військкомів, які давно сидять у тилу, виконувати бойові завдання на лінію фронту. Мовляв, таке рішення дозволить легше проводити ротацію солдатів, що отримали поранення на фронті. Поранені військові натомість працюватимуть у центрах комплектації.

Дивіться також Підготовка до контрнаступу завершується: Резніков сказав, чого чекає Україна

Резніков висловився про доручення Зеленського

Олексій Резніков 28 квітня влаштував брифінг для українських журналістів. Міністр сказав, що чекає військкомів, які з початку війни перебувають у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

Він дав серйозну рекомендацію главкому Валерію Залужному – переважну більшість воєнкомів відправляти як військовослужбовців на лінію фронту,
– розповів Резніков.

Міністр наголосив, що таким чином військові комісари замінять військовослужбовців, що поранилися під час виконання бойових завдань. Натомість Резніков зазначив, що поранені солдати ЗСУ будуть проводити роботу з "реалізації мобілізаційних потреб". Тобто вони працюватимуть у військкоматах.

Крім цього, міністр оборони додав, що новопризначений заступник міністра оборони Олександр Павлюк вже опікується питанням реформування центрів комплектування та соціальної підтримки.

Резніков про проєкт "Оберіг"

На цьому ж брифінгу Олексій Резніков розповів про розробку нового проєкту з оцифрування документів військовослужбовців, Він розробляється з Міністерством цифрової трансформації й має назву "Оберіг".

На думку голови Міноборони, цей проєкт буду автоматично підтягувати всі зміни документів українських військових, тому суттєво зменшить навантаження на центри комплектування та соціальної підтримки. Зокрема розв'яжуть питання кадрових рішень в органах.

"Там багато людей, які сидять там віками, поросли мохом і коріннями", – зазначив міністр.

Наостанок Резніков сказав, що "Оберіг" також нівелює проблему порушення закону військовозобов'язаними. Адже, якщо вони не подали вчасно якісь зміни у документах, то автоматично мають притягатися до відповідальності.

Загальна мобілізація в України: останні новини