Президент розповів, що найголовнішими питаннями на нараді були – оборона Харківщини та відновлення пошкодженої енергетичної інфраструктури.

Дивіться також Ворог випустив по захисниках майже 100 КАБів і просунувся біля Іванівки: карта боїв 24 травня

Як минула нарада Зеленського на Харківщині

Зеленський розповів, що він заслухав доповіді щодо оборони області, зокрема на Вовчанському напрямку. Також підіймалось питання відновлення пошкодженої енергетичної інфраструктури.

Окрему увагу учасники наради приділили забезпеченню житлом людей, переміщених із небезпечних територій Харківщини.

Усе місто, уся Харківщина заслуговують на нашу підтримку, вдячність, на нашу повагу – як і кожна українська громада, кожна наша людина, яка не підкорюється ворогу та робить усе, щоб зберегти життя,
– сказав Володимир Зеленський.

Яка ситуація у Харківській області

  • На Харківському напрямку з початку доби відбулося чотири бойові зіткнення. Російські окупанти активно застосовували для ударів авіацію. У відповідь українські воїни провели контрзаходи, у результаті яких завдали загарбникам відчутних втрат.
  • На Куп'янському напрямку кількість бойових зіткнень за добу сягнула 20.
  • Тим часом із Чугуївського, Харківського, Богодухівського районів евакуювали 11 018 людей.
  • Також ворог продовжує нещадно обстрілювати Харківщину. Зокрема, вночі 24 травня він знову вдарив по цивільній залізничній інфраструктурі. Внаслідок обстрілу пошкоджено колії, будівлі, неробочі вантажні вагони та вагон електропоїзда. На щастя, минулося без жертв і травмованих.
  • Також нині, 24 травня, у Харкові оголосили День жалоби внаслідок терористичного обстрілу Росії, який трапився днем раніше.