В ОП повідомили, що зустріч відбулась у форматі відеоконференції. В цей же вечір 8 серпня Володимир Зеленський пояснив, що після війни не має залишитись ані тліючого, ані замороженого конфлікту.

Читайте також Зросла зухвалість росії, – Зеленський згадав наслідки 2008 року і війни в Грузії

Зеленський провів перемовини з Клінтоном

США допомагають нам не дати росії заморозити цей конфлікт. А це саме те, чого прагне кремль. Ми добре знаємо, що відбувається із "замороженими конфліктами". Це розтягується на роки, десятки років. Ми не можемо цього допустити,
– пояснив Зеленський.

Також президент України подякував Біллу Клінтону за:
  • підтримку з боку США на різних рівнях;
  • особисту підтримку України від Білла Клінтона та його дружини, зокрема за участь у Саміті перших леді та джентльменів.

Зеленський наголосив, що важливо надалі запроваджувати санкції проти росії та закликав 42 президента США використати особистий авторитет для привернення уваги світової спільноти до обстрілів і мінування Запорізької АЕС та ядерного терору росії.

"Для нас дуже важливо, щоб суспільства, де свобода й демократія є базовими цінностями, не втрачали відчуття актуальності війни в Україні. Саме тому такі розмови як ця, є для нас дуже корисними", – запевнив Володимир Зеленський.

Додав також про оборонні потреби нашої держави. Також політики обговорили участь у майбутніх міжнародних заходах.

Що цьому передувало

Дивіться також – звернення Зеленського за 8 серпня: відео