Все почалося з того, що журналістка BBC запитала главу держави про відведення російських військ від кордону України. Вона, зокрема, попросила його оцінити рівень загрози.

Читайте також Загрози залишаються, – Блінкен заявив, що Росія лише частково відвела війська від кордону

Зеленський почав відповідати й згодом перепитав журналістку, чи їй його добре чути. Спочатку українською, а потім – також й англійською. Вона відповіла, що все гаразд. Мовляв, є російський переклад.

"Російський переклад? Вони тут, вони всюди", – пожартував Зеленський.

Водночас не дарма в Україні кажуть, що у кожному жарті є частка правди. Адже кремлівські агенти справді активно діють за межами Росії.

Зеленський пожартував про російський переклад: дивіться відео

Зеленський зустрівся з Блінкеном: основне

  • Політики зустрілися 6 травня у Києві. Перед цим Блінкен поспілкувався з міністром закордонних справ України – Дмитром Кулебою.
  • Із Зеленським він обговорив російську агресію біля кордону та на Донбасі, окупований Крим, "Північний потік-2" й реформи в Україні.
  • Український президент наголосив, що зустріч з держсекретарем США була дуже змістовною. 2021 рік він назвав фундаментальним у відносинах країн.
  • Крім цього, Зеленський передав Байдену запрошення відвідати Україну. Він запропонував йому взяти участь у заходах з нагоди 30-ліття Незалежності.